Pomysł na prezent

Porozmawiajmy tutaj na temat naszych pasji, zainteresowań, a także wszystkich innych spraw nie związanych ze zdrowiem. Poznajmy się i otwórzmy na innych użytkowników :)
Anisa

Pomysł na prezent

Post autor: Anisa »

Co kupujecie w prezencie, kiedy już naprawdę nie macie pomysłu na ten prezent, albo nie wiecie, czy osoba którą chcecie obdarować potrzebuje akurat tego? Macie jakieś takie typowo "uniwersalne" prezenty? Moim zdaniem zawsze dobrą opcją są karty podarunkowe https://podarunkowe.pl ja często wręczam takie bliskim i zawsze są zadowoleni.
Sławomir

Re: Pomysł na prezent

Post autor: Sławomir »

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla bliskiej Wam osoby, to co powiecie na koszulki z nadrukiem ? Sam jakiś czas temu zastanawiałem się nad wyborem prezentu dla kumpla i taka koszulka była strzałem w dziesiątkę.
mishaa

Re: Pomysł na prezent

Post autor: mishaa »

A może warto byłoby przykładowo pójść w stronę kosmetyków, produktów pielęgnacyjnych? Może warto byłoby kupić
elegancki zestaw do manicure lub markowe produkty kosmetyczne? Jakby co na facetaria.pl - sporo świetnych artykułów możecie znaleźć.
wodna12

Re: Pomysł na prezent

Post autor: wodna12 »

Zestaw do manicure to świetny pomysł, szczególnie taki z profesjonalnymi nożyczkami do skórek :D Ważne żeby akcesoria były dobre jakości, tak aby był to prezent na długie lata.
ODPOWIEDZ