Ginekolog w Warszawie

Kobiece dolegliwości te mniej i bardziej wstydliwe. Wymiana doświadczeń, recenzowanie sposobów leczenia. Zapraszamy wszystkie panie, które świadomie dbają o zdrowie.
marianna zając

Ginekolog w Warszawie

Post autor: marianna zając »

Dziewczyny, szukam dobrego lekarza ginekologa-położnika w Warszawie. Kompletnie nie wiem do kogo iść - zawiodłam się na pani doktor polecanej w Internecie i trochę jestem w kropce.... Dlatego będę wdzięczna za wszystkie Wasze polecenia, chętnie sprawdzę. Grunt, żebby to był dobry i sprawdzony lekarz ;)

Kogo polecacie?
żubr

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: żubr »

marianna zając pisze: ↑31 paź 2021, 19:41 Dziewczyny, szukam dobrego lekarza ginekologa-położnika w Warszawie. Kompletnie nie wiem do kogo iść - zawiodłam się na pani doktor polecanej w Internecie i trochę jestem w kropce.... Dlatego będę wdzięczna za wszystkie Wasze polecenia, chętnie sprawdzę. Grunt, żebby to był dobry i sprawdzony lekarz ;)

Kogo polecacie?
@Marianna Zając ja bym na Twoim miejscu zapisała się do kliniki Gabinety Łucka. W Warszawie to bardzo dobra i często polecana placówka dla Pań. Generalnie opieka na wysokim poziomie, jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to zapisz się np. do dr Dobrowolskiej - Redo. Ja sama jestem jej stałą pacjentką ;)
Awatar użytkownika
Klaudyna
Posty: 0
Rejestracja: 04 lis 2021, 12:28

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: Klaudyna »

Ja akurat jestem z tematem dość na bieżąco, bo szukałam ostatnio dobrego ginekologa w stolicy, konkretnie do prowadzenia ciąży. Przeszukałam internet w poszukiwaniu opinii, oczywiście też podpytałam koleżanek, którego specjalistę w okolicy polecają i sporo osób wskazało mi klinikę https://royal-clinic.pl i ja również jestem bardzo zadowolona. Polecam.
maniak

Re: Ginekolog w Warszawie

Post autor: maniak »

Niepłodność u mężczyzn jest problemem, który dotyka coraz większą liczbę par na całym świecie. Kluczem do znalezienia skutecznego rozwiązania jest zrozumienie przyczyn, które mogą być bardzo różnorodne, od zaburzeń hormonalnych po problemy z jakością spermy. Więcej informacji na temat przyczyn i możliwości diagnozy można znaleźć na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -mezczyzn/ i rozwiązanie tego problemu często rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki i konsultacji z doświadczonym specjalistą.
ODPOWIEDZ