Badania usg

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
rożek

Badania usg

Post autor: rożek »

Witajcie! N rynku jest wiele klinik np. Multimed, które oferują wiele rodzajów badań usg. Kompleksowo i rzetelnie. Ciekawa jestem z jakich klinik Wy korzystacie. Na terenie np. Warszawy? Czym się kierujecie przy ich wyborze? Dzielcie się Waszymi namiarami
Dminik Szymańki

Re: Badania usg

Post autor: Dminik Szymańki »

Ja ostatnio musiałem zrobić do pracy EKG i musiałem to zrobić praktycznie z dziś na jutro. Nie wiedziałam za bardzo gdzie mam zrobić takie ekg i dobrze, że z pomocą przyszła mi znajoma , która poleciła punkt w Jarocinie https://przychodniajarocin.pl/oferta/badanie-ekg i właśnie tam się zapisałem. Badanie nie trwało długo i powiem wam, że wszystko załatwiłem szybko i sprawnie. Przychodnia robi też badania w zakresie medycyny pracy https://przychodniajarocin.pl/oferta/medycyna-pracy.
Sergiusz

Re: Badania usg

Post autor: Sergiusz »

Zdecydowanie trzeba badać się regularnie, bo jak to mówią lepiej zapobiegać, niż leczyć. Ja się z tym w pełni zgodzę, sam kiedyś nie bardzo myślałem o chodzeniu do lekarzy i na badania i negatywnie odbiło się to na moim zdrowiu. Teraz jestem już mądrzejszy i pilnuję tych spraw. Co do mnie to z badań usg zwykle korzystam na Wyspiańskiego w Euro-Klinice, to w Siemianowicach Śląskich https://www.euro-klinika.pl/uslugi/pracownia-usg Mają tam nowoczesny sprzęt, dobrych specjalistów i ceny nie wzięte z sufitu.
simist

Re: Badania usg

Post autor: simist »

Jeśli macie zalecone USG, to nie czekajcie, nie wymyślajcie, tylko jak najszybciej róbcie badanie. Przecież przy niektórych problemach znaczenie ma nawet każdy dzień. Tutaj nie można zwlekać z reagowaniem. Miałem takie zalecenie dotyczące brzucha - szybko udało się to załatwić, ale przez przychodnię Multimed w Wawie. Były obawy o problemy z tarczycą, ale na szczęście obeszło się na strachu. Natomiast sam temat badania został moim zdaniem załatwiony na maksa profejsonalnie, tak, jak mi zależało. Takiego sprzętu i zaangażowania jeszcze nie spotkałem. Dzięki.
santoro

Re: Badania usg

Post autor: santoro »

Potwierdzam. Byłem tam 2 tygodnie temu. Musiałem zrobić USG brzucha. Powiedziałem, że pilne. Wstępnie termin mieli na 8 dni, ale kto wypadł i ostatecznie miałem badanie po 3 dniach. To było mega pozytywne zaskoczenie. Ogólnie bardzo mi się podobało, bo wszedłem na godzinę, bez czekania. Sprzęt, jakiego jeszcze nigdzie nie widziałem, ocena sytuacji i zalecenia. I właśnie tak kompleksowo powinno to przebiegać. Aktualnie sprawa jest jasna. Najważniejsze, że szybko udało się przejść przez badanie.
wiola84

Re: Badania usg

Post autor: wiola84 »

Podejście ludzi z Multimedu mogę tylko potwierdzić. Wszystko było załatwione jak należy. Dobre, że nie trzeba mieć skierowania. Na stronie mają opisane, jak trzeba się przygotować do poszczególnych badań, a i tak dzwonią, żeby o tym przypomnieć. Na pewno wrażenie robi to, jakie mają wyposażenie, jaki sprzęt. Są też specjaliści, można się z nimi skonsultować. I tak naprawdę trudno się tutaj o cokolwiek czepiać - wzorcowo to przebiega.
anedo

Re: Badania usg

Post autor: anedo »

Na pewno polecam się kontaktować z Multimedem. Nie powinniście mieć żadnych problemów, komplikacji ani wątpliwości. Mam bardzo pozytywne wspomnienia z tych badań. Można zrobić badanie bez skierowania, wszystko ekspresowo i na poziomie, z zaleceniami. Nie wychodzisz z gołym badaniem. Mamy z nimi bardzo pozytywne doświadczenia i jak dla nas to wszystko powinno dokładnie tak przebiegać.
elekta

Re: Badania usg

Post autor: elekta »

Na specjalne usg z kontrastem czyli sonovaginografię można się umówić do szpitala medicover, robią je specjaliści od endometriozy w tej placówce bo dzięki niemu można potwierdzić szybko endometriozę
ODPOWIEDZ