Problemy skórne

Polecamy lekarzy i wszelakich specjalistów takich jak dietetyk czy trener personalny. Tutaj znajdziesz osobę, która pomoże Ci utrzymać Twoje zdrowie na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Aneta1964
Posty: 0
Rejestracja: 19 mar 2022, 17:31

Problemy skórne

Post autor: Aneta1964 »

Powiedzcie, czy na jakiekolwiek problemy skórne stosowaliście może produkty konopne? I nie chodzi mi tutaj tylko o typowe kosmetyki "drogeryjne", z tego co się orientuję, to na takie schorzenia jak egzema, łuszczyca, czy atopowe zapalenie skóry czasami przepisywana jest medyczna marihuana, dlatego stwierdziłam, że podpytam, czy macie jakieś doświadczenia.
joannna

Re: Problemy skórne

Post autor: joannna »

mój dermatolog mi na moje problemy skórne zapisał kosmetyki robione w aptece, super opcja, bardzo fajne to efekty przyniosło, a do tego te kosmetyki są dosyć tanie, bez problemu można je zrobić w DOZie
tonia

Re: Problemy skórne

Post autor: tonia »

Niestety mam trądzik, to moja zmora już od jakiegoś czasu chociaż z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Staram się używać tylko kosmetyków do tego typu cery. Znalazłam niedawno fajny tonik na trądzik. Dobrze tonizuje skórę i przygotowuje ją na stosowanie kolejnych kosmetyków. Jestem zadowolona ze stosowania, na pewno jeszcze kupię.
ODPOWIEDZ