Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Sędomir

Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe

Post autor: Sędomir »

Jak wygląda praca w Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
vikaa

Re: Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe

Post autor: vikaa »

A może ktoś z was prowadzi zagraniczny biznes i przykładowo nie wie do końca, jak prowadzi się podatek w szwecji? Jak tak, to tutaj możecie się zgłosić do biura rachunkowego KAM Redovisning AB - który ma w tym zakresie obszerną wiedzę oraz doświadczenie. Oni was pokierują w najróżniejszych aspektach.
allaha

Re: Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe

Post autor: allaha »

Jak dla mnie, sporym rozwiązaniem będzie po prostu działanie, które ma skupiać się na rozwoju, dlatego nie będę inwestować w to, co już mam. Raczej planuję coś innego, a mianowicie kupić kiosk samoobsługowy . Wiem, że to może być dziwne, ale moim zdaniem się sprawdzi. Co mówicie?
efymaki77

Re: Calculo Sp. z o.o. Sp.k. Biuro Rachunkowe

Post autor: efymaki77 »

Szukam sposobu na rozwinięcie w firmie, jak i poza nią internetu. Ba, nawet Wam powiem, że dobrym pomysłem dla mnie będą inwestycje deweloperskie , ale nie mogę się zdecydować na to, co w tym kontekście mam zrobić. Może jednak dobrze będzie się tym zająć z fachowcem?
ODPOWIEDZ