Opinie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Joachimiak Specjalista Psychiatra Poznań

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Arkady

Opinie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Joachimiak Specjalista Psychiatra Poznań

Post autor: Arkady »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Joachimiak Specjalista Psychiatra Poznań? Macie jakieś doswiadczenia?
older

Re: Opinie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Joachimiak Specjalista Psychiatra Poznań

Post autor: older »

Dobry terapeuta to podstawa, ja sama to doskonale rozumiem. Dlatego wiem, że Warto zapisać się na wizytę w Ośrodku Pomost. Tutaj 52 324 77 24 macie numer kontaktowy. Kolejna sprawa, że lekarz Mariusz Kozak, certyfikowany psychiatra leczący od bardzo wielu lat, działa w tym miejscu również online. Dlatego tutaj https://www.pomost-osrodek.pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja możecie się zapisać na wizytę, również samym ośrodku. Mam nadzieję, że znajdziecie wewnętrzną siłę w sobie.
ODPOWIEDZ