Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Dowiedz się wszystkiego na temat firm, przedsiębiorstw, produktów i usług. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
Abel

Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: Abel »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
Sławomir

Re: Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: Sławomir »

Zdecydowałem się na skorzystanie z instalacja pompy ciepła konin i jestem bardzo zadowolony, ponieważ wszelkie prace wykonali bardzo sprawnie i bez najmniejszych problemów. Dodatkowo pomogli mi z wszelkimi formalnościami oraz uzyskaniem dofinansowania.
thesay

Re: Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: thesay »

Ja to sobie mogę wiele powiedzieć, zle ogrzewanie pomieszczeń jest dla mnie naprawdę ważne. I nie omieszkam się na tym skupić, jeśli powiem, że będę się orientowała, jakie to ma powiązania. Wiecie, musi być jakoś to ogarnięte. Stąd może warto podzielić się wrażeniami?
mtronom

Re: Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: mtronom »

No dobrze, a jeśli Wam powiem, że dla mnie największym problemem tak naprawdę jest pompka na skropliny , to co mi poradzicie? Może jest to warte naszego zachodu? A może nie? Muszę to od Was wiedzieć, ciekawi mnie to.
diegostalgo

Re: Opinie Dom-Pl Sp. z o.o. Wrocław

Post autor: diegostalgo »

Cześć, proszę o pomoc. Jaka akrylowa farba do kamienia dekoracyjnego jest przez Was uważana za dobrą? U mnie naprawdę to ważne, niemniej jednak sprawiam sobie lęk, wybierając samodzielnie. I to dla mnie ważne.. Dajcie znać, co sądzicie na ten temat.
ODPOWIEDZ