Zdrowie

Sprawdzony ortopeda w Krakowie – dr Jan Peszko

• Zakładki: 387


Doskwiera Ci ból kręgosłupa? Bolą Cię stawy? Cierpisz na wady postawy? Bólu i schorzeń kości oraz stawów nie wolno bagatelizować. Jeżeli zmagasz się z takimi problemami, zgłoś się na konsultację do ortopedy w Krakowie, w przychodni medycznej ARS-MEDICA. Umów się na wizytę u specjalisty ortopedii i traumatologii z 25-letnim doświadczeniem, jakim jest dr n. med. Jan Peszko.

W czym pomoże Ci lekarz ortopeda?

Lekarz ortopeda zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości szkieletu (z wyjątkiem czaszki), problemów z układem ruchu (kości, stawów, mięśni i więzadeł), urazów, chorób stawów, złamań kości i wadami postawy. Opieką ortopedyczną obejmuje pacjentów, którzy borykają się z wadliwym funkcjonowaniem układu ruchowego. Ortopeda w Krakowie zajmuje się leczeniem zwichnięć, skręceń stawów, chorób zwyrodnieniowych, osteoporozy, płaskostopia i wad kręgosłupa. 

Specjalista ortopedii i traumatologii dr n. med. Jan Peszko

Traumatolog i ortopeda dr Jan Peszko od 1990 roku pracuje jako Specjalista Ortopedii i Traumatologii. Od ponad 25 lat pomaga pacjentom w zakresie diagnostyki oraz leczenia nabytych i wrodzonych wad budowy i działania narządów ruchu. Zajmuje się między innymi schorzeniami stawu kolanowego, wadami kręgosłupa i wadami postawy, chorobami zwyrodnieniowymi czy też dysplazją stawu biodrowego. Doktor Peszko, poza ogromnie szeroką wiedzą z zakresu ortopedii i traumatologii, wyróżnia się profesjonalnym, ale bardzo przyjaznym podejściem do każdego pacjenta. Jest cenionym i lubianym przez pacjentów lekarzem. Przeprowadzi Cię przez każdy etap powrotu do zdrowia: konsultacje, diagnostykę i ewentualne leczenie lub operację.

Artykuł powstał przy współpracy z krakowską przychodnią ARS-MEDICA.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
491 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *