Zdrowie

Terapia i diagnostyka metodą biorezonansową BRT

• Zakładki: 33


Na czym polegają terapia i diagnostyka metodą biorezonansową BRT? Komu i w jakich sytuacjach mogą pomóc? Poznaj odpowiedzi na te pytania i zadbaj o zdrowie swoje oraz bliskich osób. Zapraszamy do lektury.

Czym jest terapia biorezonansowa BRT?

BRT to terapia wykorzystująca pole elektromagnetyczne – generowane m.in. przez Zapper Sweeper – z którym mikroorganizmy powodujące choroby bądź też ich układy wpadają w rezonans. Głównymi źródłami sygnałów elektrycznych i elektromagnetycznych używanych przez wspomniane urządzenie Zapper Sweeper są pętla indukcyjna i elektrody: ręczne, nożne.

Jak działa terapia biorezonansowa BRT?

Terapia częstotliwościowa metodą biorezonansu możliwa jest dlatego, iż każdy żywy organizm – w tym patogeny – emituje fale elektromagnetyczne w określonym zakresie, czyli na każdy organizm można w tej sposób wpływać. Warto tu także zaznaczyć, że BRT to nie tylko terapia, ale także diagnostyka NLS patogenów. W ramach terapii oddziałuje się na organizm ludzki z częstotliwością trafiającą w określony patogen (np. grzyb czy bakterię) i skutecznie go usuwającą.

Na co działa terapia biorezonansowa BRT?

Dzięki terapii biorezonansu BRT można usunąć z organizmu patogeny chorobowe, w tym pasożyty, grzyby, pleśń, bakterie i wirusy. Dzieje się to bez ryzyka uszkodzenia organizmu człowieka. W terapii warto wdrożyć suplementy i zioła dobrane indywidualnie w trakcie badania NLS, wówczas osiąga się najlepsze efekty zdrowotne. Jedną z kluczowych korzyści wyboru terapii częstotliwościowej jest fakt, iż wdrożenie jej zapobiega wielu chorobom i obniża, a czasem nawet usuwa konieczność farmakoterapii.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Naturiana.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
28 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *