Uroda

Jaki podkład do skóry trądzikowej?

• Zakładki: 39


Trądzik objawiający się najczęściej krostkami, zaskórnikami oraz rozszerzonymi porami to problem, który spędza sen z powiek wielu młodym osobom. Aby ukryć pojawiające się niedoskonałości skóry, warto sięgnąć po odpowiedni podkład, który pomoże zamaskować pojawiające się zmiany. Po jaki jednak produkt warto sięgnąć?

Podkład przeznaczony do cery trądzikowej powinien być przede wszystkim delikatny dla skóry, zapewniając przy tym długotrwałe uczucie świeżości. Świetnie w tym przypadku sprawdza się w szczególności Karaja podkład matujący, który przeznaczony jest w szczególności dla posiadaczek skóry tłustej oraz mieszanej. Produkt ten nie zawiera w swoim składzie żadnego oleju zapychającego pory a dzięki obecności pigmentów absorbujących sebum, skóra na wiele godzin staje się matowa. 

Wspomniany podkład to produkt idealny nie tylko na co dzień, ale również na ważne wyjścia. Można go z powodzeniem stosować w trakcie sesji zdjęciowych, a także ślubnych lub wieczorowych makijaży. Wykorzystując specjalną gąbeczkę lub pędzel przeznaczony do makijażu, możemy z łatwością zaaplikować taką ilość produktu, która zapewni skórze odpowiedni poziom krycia, zmniejszając tym samym widoczność przebarwień. Ile jednak warstw podkładu można nałożyć bezpiecznie na skórę, aby nie pojawił się efekt maski? W przypadku widocznych niedoskonałości oraz wyprysków warto zaaplikować dwie warstwy podkładu, które zapewnią idealne krycie i w pełni naturalny efekt.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Best Friends Forever Makeup.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
39 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *